Instructori Kangoo Jumps

Cauți o sală pentru a practica Kangoo Jumps? Alege județul și localitatea și contactează instructorul cel mai apropiat!

Ricy Gym

Ricarda Radulescu

0761 860 139

ricy_gym@yahoo.com

Str Victoriei nr 137,etaj 1 | Targu-Jiu, Gorj

Scoala din Füveskert Salonta

Kelemen Noemi

0723 538 396

kelemennoe@yahoo.com

Scoala din Füveskert Salonta | Salonta, Bihor

Kangoo Jumps Turda

Dragoiu Cristina

0744 423 680

tini_dragoi@yahoo.com

Str. Cheii, nr. 54 | Turda, Cluj

Fit4U Fitness Center Oradea

Orsi Tako

0754 924 110

orsi.megyesi@yahoo.com

Str Aluminei nr 45 | Oradea, Bihor

MAX FITNESS

Pascau MARIA

0741 639 157

paulyzuzi@yaho.com

George Cosbuc, Nr. 117, Galati | Galati, Galati

Ade Kangoo Salonta

Adelina Czombos

0724 864 901

adenoky@yahoo.com

Liceul Tehnologic nr 1 Strada Șarcadului nr.1 Loc. Salonta, Jud. Bihor | Salonta, Bihor

Fit Expert Club Baia Mare

Cristina Pintea

0748 523 080

fit_expert@yahoo.com

Dragos Voda 6D | Baia Mare, Maramures

Parcul IOR si sala Dance Prestige Bucuresti

Stefania Filip

0766 655 709

Nicastefanya@yahoo.com

Str. Traian Popovici, nr.87A, sect.3 si parcul IOR | Bucuresti, Bucuresti

Aly Fitness Club

Dragan Alina Mihaela

0765 122 556

aaalyna@hotmail.it

Str.Albinelor 15E | Navodari, Constanța

Daniela Gym Găești

Radulescu Daniela-Madalina

0764 663 913

danielaradulescu@icloud.com

Strada 13 Decembrie , nr. 69 | Găești, Dâmbovița

Școala Gimnazială Nr. 2 Marginea

Iliana Hritcan

0744 984 882

ilianahrit@yahoo.com

Localitatea Marginea | Marginea, Suceava

Nextfit

Simona Petrovici

0740 086 364

simona_petrovici2000@yahoo.com

Strada Conac nr.50 Dumbravita | Timisoara, Timis

Mika Fit

Ionela Calust

0722 201 399

ionela.calust@yahoo.ro

Șoseaua Mangaliei, nr. 86 C | Constanța, Constanța

Fitness Body Dream

Cozminca Rodica

0759 147 679

rodicacozminca@yahoo.com

Piata republicii 12 bis | Gura Humorului , Suceava

Sala de Sport a Gimnaziului Alexandru Ceușianu

Ința Adina

0745 463 570

adinainta@yahoo.com

str. Spitalului, nr 22 | Reghin, Mureș

Sport Bar & Bistro

Cotfas Ana Maria

0730 081 558

cotfascora@gmail.com

Str Apelor nr.15 | Toplița, Harghita

Remona Sport

Monica David

0741 776 063

davidrelu74@yahoo.com

16 Decembrie 1989 nr 71, Timișoara, jud Timis | Timisoara, Timis

Kangoo Club Alina Cretu

Alina Cretu

0743 260 386

allie.cretu@gmail.com

Bd Pipera Tunari nr 49A | Pipera, Ilfov

4Moving

Catalina Mancas

0742 222 063

catalina.mancas@edu.ucv.ro

Bulevardul Decebal, nr. 85 | Craiova, Dolj

Fitpoint

Emőke Deák

0758 944 476

tokosemoke791@gmail.com

Str. Márton Áron nr. 5 | Gheorgheni , Harghita

ProGym Iasi

Nicolescu Ilona Mihaela

0729 049 352

elanicolescu@yahoo.com

Soseaua Nationala, nr.23, Iași | Iasi, Iasi

SAM'S GYM

Bogdan Huci

0751 145 115

hucibbogdan@yahoo.com

Pietonal Stefan Cel Mare, Bl M3, Parter. | Roman, Neamț

Școala generală nr 5 Medias

Neli Titei

0745 347 694

nelititei@gmail.com

Str. 1 Decembrie | Medias, Sibiu

Jump4fun

Cristina Popa

0740 687 908

kangoo_sibiu@yahoo.com

Calea Dumbravii Nr 34 a | Sibiu, Sibiu

MaX Fit 21

Carmen Ilie

0756 452 682

i.carmen03@yahoo.com

Bulevardul Oţelarilor 11, Galați 800402 | Galati, Galati

FIT APPLES STUDIO

CARLA MARISSA CHIS

0743 841 812

carlachis17@gmail.com

STR. MIHAI EMINESCU, NR 7A, GHERLA | Gherla, Cluj

Fantastic Fit Podu Ros

Ioana Doroftea

0751 035 050

ioana_doroftea_20@yahoo.com

Bld. Nicolae Iorga 51c, et 1 | Iasi, Iasi

KangooClubAlba Elena Bujor

Elena Bujor

0788 988 333

elena_bartha@yahoo.com

Alba Iulia, curtea depozitului Axel, strada Livezii, Nr. 42 D; Cugir, str. I.B. Deleanu, restaurant Paradis, 515600; Sebeș, salon Coqette &Spa, str. Șurianu, nr.6; Zlatna, str. Gării, nr.10; | Alba Iulia, Alba

Rita AerobicMix

Rita Anfimov

0724 202 006

Rita@r2fit.ro

Str. Ștefan cel Mare nr. 72 Rădăuți | Rădăuți, Suceava

Item added to cart.
0 items - 0.00 lei
Kangoo Club Romania
× WhatsApp